Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Buty marki O'pen

penrose

Buty O'pen: piękne, wysokiej jakości i coś więcej. Przyjemność z zabawy. Wyrafinowany bon ton, charakteryzujący styl PENROSE ucieka się do drobnego ryzyka. Pozostawiając nietkniętą koncepcję klasycznego piękna (prawie), design czysty i prosty, zawsze zakochany w modzie. Co znów się dzieje? Może się zdarzyć że powściągliwa Chanel z białej satyny, ze zwężonym dołem, ma ochotę zmienić się w księżniczkę: wówczas może ubrać taśmę z błyszczącej satyny z klamerką. To samo ma zastosowanie dla decollete w stylu Audrey poprzez dodanie kwiatu z tiulu dla podniesienia elegancji. Girlanda w kolorze jedwabiu okalająca kostkę gazeli: może tak, może nie . I tak dalej dla każdego modelu, eleganckiego, oszałamiającego lub w stylu baleriny, można zastosować wiele różnych klamerek.

Jakość, z której Penrose jest tak dumna skłania ją do szczególnej dbałości o detale, w związku, z czym każda sprzączka jest tworzona w sposób ukrywający zapięcie i chroniący gołą skórę czy pończochy zapewniając zawsze, w każdym modelu, doskonałe i wygodne dopasowanie.

 

Buty pełne/czółenka O'pen

Buty Chanel O'pen

Buty odkryte O'pen

Buty z wycięciem O'pen

Sandały O'pen