Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bielizna marki PENROSE

penrose

Sekret został zdradzony! Niewidoczna pod najpiękniejszą suknią panny młodej bielizna PENROSE zarysowuje idealną sylwetkę, podnosi naturalne piękno drobnymi elementami, delikatnymi cięciami i liniami, które są owocem złożonej sztuki krawieckiej, zdolnej do wtórnego ukształtowania formy ciała, bez zniewolenia.

Fiszbin zapewnia efekt push up bez ramiączek. Szyny przezroczystego gorsetu podkreślają talię, wygładzają krągłości, w sposób całkowicie niewidoczny. Przezroczysta satyna, tiul, jedwab a nawet koronki opinają ciało bez pozostawiania śladów na sukni.

Muza - inspiratorka mody, z natury zmienna i kapryśna: to ona sugeruje, że nowe linie, kolory i klimat zmieniają się w każdym sezonie. Tak więc każda panna młoda może podkreślić własny styl czymś wyjątkowym, unikatowym i nowym, co odpowiada jej gustowi i podkreśli jej naturalne piękno.

 

Body PENROSE

 

Gorsety PENROSE

Półgorsety PENROSE

Komplety bielizny PENROSE