Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Buty marki PENROSE

penrose

"Pomysł na wykonanie butów dla Panny Młodej wywodzi się z mojej osobistej pasji: jestem nieprzejednaną ofiarą butów!" przyznaje Susanna, alter-ego PENROSE. Być może dlatego, pomimo że jest to kompletna nowość dla Penrose, od pierwszej kolekcji buty odniosły niesamowity sukces.

Harmonijne proporcje, linie zgodne z modą, nawet w formach najbardziej klasycznych i podstawowych, perfekcyjne dopasowanie zapewniające wygodę przez cały dzień. Produkcja jest wyłącznie made in Italy, realizowana w wyspecjalizowanych laboratoriach znajdujących się w rejonie Romagna, znanym w sektorze w związku z wysoką jakością rzemiosła, podczas gdy wszystkie prototypy są tworzone i opracowywane przez zespół kreatywny w firmie.

Wybór kolorów i materiałów, tylko prestiżowych i ekskluzywnych jest ukłonem w kierunku aktualnych trendów modowych: satyna w kolorze szarym dla decolleté na platformie, biała koronka, która wdrapuje się i rozkwita na skórze, welon z żorżety boskiego sandała wiązany wokół kostki, plisy z koronki nawijające się nad obcasem w kształcie szpilki, stylizowany kwiat dekorujący mały czubek, jak dla księżniczki, krople kryształu skroplone jak rosa na uroczych Chanel w pudrowym różu. To tylko wzmianka na temat tej wspaniałej kolekcji kryjącej w sobie wiele rozmaitości.

Prawdziwy luksus studia, indywidualne dopasowanie "na wymiar" wybranego modelu butów. Ekskluzywny serwis Penrose dla klienteli, który jest w stanie zaoferować przyszłym pannom młodym zmianę materiału, wysokości obcasa i platformy, preferowanych detali dekoracyjnych: szeroka gama rozwiązań spełniających wszelkie możliwe pragnienia.

Buty pełne/czółenka PENROSE

Buty Chanel PENROSE

Buty odkryte PENROSE

Buty z wycięciem PENROSE

Sandały PENROSE

Baleriny PENROSE